O Firmie : expens - zarządzanie nieruchomościami
expens zarządzanie nieruchomościami

O FIRMIE


expens zarządzanie nieruchomościamiexpens działa w branży nieruchomości zajmując się zarządzaniem nieruchomościami. Uprawnieniem do tego rodzaju aktywności gospodarczej jest posiadana licencja zawodowa, otrzymana przez właściciela w postępowaniu trójstopniowym.

Wiedza, kwalifikacje i doświadczenie mogą przekonywać, że proponowane usługi znajdą swoich odbiorców, którzy otrzymają korzyści i satysfakcję na miarę swoich potrzeb. Doradzimy w związku z egzystencją i funkcjonowaniem nieruchomości na rynku.

Oferujemy usługi w zakresie zarządzania oraz administrowania, dostosowując je do życzeń Klienta, przepisów ogólnych i umiejętności własnych. Za deklaracją tą idzie praktyka w obsłudze nieruchomości mieszkaniowych wspólnot, właścicieli prywatnych, osiedli domów jednorodzinnych, zarządu sadowego.

Zarządzając nieruchomościami na zlecenie chcemy dawać Klientom satysfakcję z posiadanych nieruchomości, gdyż sami ją mamy w związku z posiadaniem własnych.

Firma działa od 1999 r. na podstawie zezwolenia nr 6411/36/99/2003 wydanego przez Urząd Gminy Świerklaniec, oraz licencji 11219 wydanej przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Krzysztof Bednarczyk
Krzysztof Bednarczyk
Zrzeszenie Bytomskich Zarządców